Keçiören Ev Ofis Dekorasyon Tadilat

Daire Dekorasyon Tadilatı

Aktaşlar Dekorasyon, Daire Dekorasyon Firmaları arasında kendisini ispatlamış firmamız, dairenizin yenilenmesi, mutfak, banyo, tek oda dekorasyonu konusunda tecrübeli dekorasyon ustalarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

Yaşadığımız mekanlar zamanla yıpranır ya da bizler yenilikler isteriz. İşte biz bu noktada hayallerinizdeki evleri size sunuyoruz. Yaptığımız profesyonel çalışmalarla firmamız bu konuda lider. Son derece kaliteli iç mekan ya da dış mimari çalışmaları ile buradayız.

Evlerimizin değeri artsın ve içimizi açsın. Kapıdan içeri girdiğimizde ruhumuzu rahatlatan evlerimiz mi olsun istiyoruz. İşte biz bu noktada yanınızda olmaya hazırız. Her bir odanızın Yapılan çalışmalarla her bir odanızın sizin istediğiniz konsepte olmasını destekliyoruz. Boya ve badana işlerinin yanı sıra alçı dekorasyon, parke, fayans gibi işlemlerle daima yanınızdayız.

Gelişmekte olan teknoloji tabi ki inşaat sektöründe de yerini almaktadır. Firma olarak en yeni trendleri her bütçeye uygun bir düzenleme ile sizlerin karşısına çıkarıyoruz. Cesaretimiz ve emeğimiz ile sizlere gösterişli, rahat ve bambaşka mekanlar sunmak ve destek sağlamak firmamızın ilkelerindendir.

Villa Dekorasyon Tadilatı

Aktaşlar Dekorasyon, Villa Dekorasyon Firmaları arasında kendisini ispatlamış firmamız, villanızın yenilenmesi, mutfak, banyo, tek oda dekorasyonu konusunda tecrübeli dekorasyon ustalarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

Dekorasyon, iç mekânları mevcut mimariyle uyumlu işlev gören bir karakter oluşturacak şekilde düzenleme sanatıdır. Dekorasyon, yüzey dokusu, bezeme, mobilya, döşemelik kumaş, aydınlatma ve malzeme gibi konularla ilgilenir.

Genellikle mevcut binaya sadece küçük yapısal müdahalelerde bulunur. Bu uygulamanın tipik örnekleri villa, daire, konut, otel ve restoranların iç mekânlarıdır. İç mekân tasarımı, mekânsal hacme müdahale yoluyla özgün öğe ve mobilyaların yerleştirilmesi ve yüzeylerin işlenmesi yoluyla farklı kimlik ve atmosfere sahip ortamlar yaratılmasıyla ilgilenen disiplinler arası bir uygulamadır.

Bu terim mevcut binada çok az yapısal değişiklik gerektiren ya da hiç gerektirmeyen projeleri anlatmakta kullanılır ama bunun birçok istisnası vardır. Mekânın özgün yapısı korunur ve yeni iç mekân onun içine yerleştirilir. Bu çoğunlukla geçici bir uygulamadır ve tipik olarak mağaza, sergi mekânı ve konut projelerini kapsar.

İçmimarlık, mevcut binaları yenileme girişimiyle, mevcut boşluklara ve yapılara yönelik yaklaşımların yeniden oluşturulmasıyla, binaların yeniden kullanımıyla ve organizasyonel ilkelerle ilgilenir. İç mekân tasarımı ve mimarlık uygulamaları arasında köprü kurarken çoğunlukla karmaşık yapısal, çevresel ve hizmete yönelik problemlerle uğraşır.

Ofis Dekorasyon Tadilatı

Aktaşlar Dekorasyon, Ofis Dekorasyon Firmaları arasında kendisini ispatlamış firmamız, ofisinizin yenilenmesi, şık bir ofise kavuşmanız ve trend ofis fikirleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Çalışma hayatının vazgeçilmezi olan ofisler, işlerin koordine edildiği ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı, ikili iş görüşmelerine ev sahipliği yapan alanlardır. bu nedenle ofis olarak kullanılacak olan alanın tasarımı, dekorasyonu ve dizaynı verimliliği artırmaya yönelik olarak yapılmalıdır.

Ofis dekorasyonu ev dekorasyonlarına göre daha fazla emek ve zaman isteyen, mobilya seçimlerinde daha fazla özen gösterilmesi gereken bir dekorasyon türüdür.

Ev dekorasyonlarında sahip olduğunuz fikir çeşitliliği ofis dekorasyonları için geçerli olmadığı gibi ofis içinde uygulayabileceğiniz bir kaç fikir bulunmaktadır. Bu nedenle ofis dekorasyonu çok önemli bir hale gelmektedir.

Ofis içinde uygulayacağınız dekorasyon öncelikle çalışma saatleri içinde verimliliğinizi artıracak, sizi motive edecek ve dikkatinizi dağıtmayacak bir tasarıma sahip olmalıdır. Bu durumda ofis hacmi ve ölçüler doğrultusunda doğru ofis mobilyaları seçilmelidir.

Ofis mobilyaları gelişen teknoloji ile istenilen tasarım ve boyutlara sahip olacak şekilde üretilebilir. Ofis ölçülerinize göre orantılı ofis mobilyaları seçerek hem ofisi daraltmamış olursunuz hem de ofis içinde ferah bir iç mekan yaratarak dikkatinizi dağıtacak unsurları bertaraf etmiş olursunuz. Mobilya seçiminden sonra ofis içinde ideal ofis yerleşimi yaparak ofisin her zaman düzenli ve temiz kalmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Ofiste, mobilya dışında kullanacağınız aksesuarlar, çalışma masası ve çalışma tahtası gibi diğer unsurları da yerleşim düzeni içinde ideal alanlara yerleştirerek ofis yerleşimi nasıl olmalıdır sorusunun cevabını vermiş olursunuz. 

Ofis yerleşim düzeni, çalışma sırasında sizi motive eden, ve verimliliğinizi artıran en büyük etkendir. Ofis düzeni ideal bir yerleşim düzenine sahip olmadığında dikkatiniz sürekli dağılacak ve verimliliğinizi düşürecektir. Verimli bir çalışma ofisi için öncelikle sade bir dekorasyon tercih etmeli, dekorasyonunuzu aydınlatma sistemi ile desteklemelisiniz.

İdeal bir aydınlatma sistemi yeterli ışık olmadığında çalışma veriminiz düşecektir. İdeal yerleşim düzeni içinde çalışma masası ve çalışma tahtası için ayrı ve özel bir aydınlatma yapılmalıdır.

Yetersiz ışık hem gözlerinizi yoracak hem de motivasyonunuzu düşürerek sizi işten uzaklaştıracaktır. Aydınlatmayı tavandan masaya özel olacak şekilde yapabileceğiniz gibi  led aydınlatma tercih ederek  sürekli ideal aydınlatma ortamı yaratmış olursunuz.

Mağaza Dekorasyon Tadilatı

Aktaşlar Dekorasyon, Mağaza Dekorasyon Firmaları arasında kendisini ispatlamış firmamız, Mağazanızın yenilenmesi, iç dizaynı ve dekorasyonu konusunda tecrübeli dekorasyon ustalarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

Mağaza dekorasyonunda beklentilerinizi tam olarak belirlemek için istek ve düşüncelerinizi dinliyor, pratik çözümlerimizi size proje başlangıcında sunuyoruz.

Sonrasında istenilen dekorasyon boyutuna bağlı olarak maliyet çalışmamızı yaparak size teklif çalışmamızı gönderiyoruz, teklifin kabulünün hemen ardından 3 boyutlu olarak projelendirilen mağaza dekorasyonun görselini sizinle paylaşıyor ve detayları onaylamanızı müteakip mağaza dekorasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Yeni kurulacak mağaza dekorasyonuna uygun koşullarla yapıyoruz, uzman mavi yakalı saha çalışanlarımız ile profesyonel beyaz yakalı mimar / mühendis çalışanlarımızın kusursuz uyumu sayesinde yeni veya bakıma ihtiyacı olan mağazanızın içinizi baştan yaratıyoruz, boya badana, alçıpan gibi temel mağaza dekorasyon işlerinin dışında komplex ve fonksiyonel tüm mağaza dekorasyonlarını itina ve uzmanlıkla anahtar teslimi olarak sunuyoruz, mağaza dekorasyonunda uygulama malzemelerimizin tümü birinci sınıf malzemeden olup dış ortamın tüm zorlu koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü dekorasyon çözümleri sunuyoruz

Aktaşlar Dekorasyon, Mağaza Dekorasyonu için En Uygun Yapı projelerinde ücretsiz keşif için mutlaka bizi arayın.

Komple Anahtar Teslimi Tadilat Dekorasyon

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, evin tüm atmosferini oluşturan, evdeki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan biridir. Tüm evi etkileyen bu sürecin ise profesyonel bir ekip tarafından hem iyi yönetilmesi hem de doğru şekilde planlaması gerekir. İşte biz de Evde Mimar olarak bu içeriğimizde size anahtar teslim tadilat fiyatları ile alakalı tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Keşfi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Bir evin komple tadilatını yapmadan önce yerin çok iyi bir biçimde keşfedilmesi gerekir. Burada uzman bir ekip ile (iç mimar ve dekoratörler ile birlikte) evin tamamen keşfedilmesi gerekir. Bunun için ev sahibi ile birlikte iç mimar evin tam incelemesini yapar. Eğer ev hali hazırda yaşanır halde ve üstüne komple tadilat yapılması isteniyorsa dekorasyon ve yenileme çalışmaları üzerine konuşulur. Burada asma tavan, boya badana, alçı alçıpan, parke gibi birçok kalem ev sahibi görüşülerek modeller seçilerek ev üzerinde nasıl duracağı üzerine konuşulur. Burada iç mimari çizimler devreye girer. İç mimar çizimleri yapar, eğer gerekli ise 3d modelleme çalışmaları da iç mimar programları içerisinden herhangi biri ile oluşturulur. 26 Kasım 2020